Parkety

Parkety se za poslední léta opět vrací do módy. Jejich jednou z hlavních výhod je jejich přirozený vzhled patří k nejodolnějším podlahovým krytinám vůbec. Hledáte tedy řešení pro své parkety? Kontaktujte naší firmu Podlahy Kyncl Kolín. Za bezkonkurenční cenu vám vaše dosavadní parkety zrenovujeme nebo položíme nové.

Proč volit právě parkety?
- vynikající životnost
- odolnost proti nárazům i běžnému opotřebení
- možnost různých způsobů pokládání parket
- 100% přírodní materiál.
- tepelné vlastnosti
- dlouholetá životnost

Volbou parket získáte stále moderní vzhled vaší domácnosti a příjemný pocit při chůzi. Jsou antistatické, což je vhodné pro alergiky a vynikající tepelná i zvukově izolační vlastnosti.

Pokud máte již parkety položeny a rozhodnete se je renovovat naše firma Podlahy Kyncl Kolín je vám také plně k dispozici. S renovací a broušením parket, máme mnohaleté zkušenosti!

Veškeré práce jsou prováděny odborně za použití moderních postupů a techniky, díky kterým je výsledná práce na profesionální úrovni předána zákazníkovi. K ošetření parketových podlah používáme pouze kvalitní a ověřené laky a oleje. Jsou to především laky RUBIO MONOCOAT a laky a oleje značky BONA, které zajistí ošetřenému dřevu další prodlouženou životnost a odolnost.

Více z této kategorie: Oleje Rubio Monocoat »