Parkety, renovace parket

Dřevěné parkety

Parkety se za poslední léta opět vrací do módy. Jednou z hlavních výhod dřevěných parket je jejich přirozený vzhled a patří k nejodolnějším podlahovým krytinám vůbec. Hledáte tedy řešení pro své dřevěné parkety? Volbou dřevěných parket získáte stále moderní vzhled vaší domácnosti a příjemný pocit při chůzi. Dřevěné parkety jsou antistatické, což je vhodné pro alergiky a vynikající tepelná i zvukově izolační vlastnosti.

Proč dřevěné parkety?

- vynikající životnost
- odolnost proti nárazům i běžnému opotřebení
- možnost různých způsobů pokládání parket
- 100% přírodní materiál.
- tepelné vlastnosti
- dlouholetá životnost

Renovace parket

Pokud máte již parkety položeny a rozhodnete se je renovovat naše firma Podlahy Kyncl Kolín je vám také plně k dispozici. S renovací parket a broušením parket máme mnohaleté zkušenosti! Při renovaci parket jsou veškeré práce prováděny odborně za použití moderních postupů a techniky, díky kterým je výsledná práce na profesionální úrovni předána zákazníkovi.

Laky na parkety

K ošetření parketových podlah používáme pouze kvalitní a ověřené laky a oleje na parkety. Jsou to především laky na parkety RUBIO MONOCOAT a laky a oleje značky BONA, které zajistí ošetřenému dřevu další prodlouženou životnost a odolnost.

Kontaktujte naší firmu Podlahy Kyncl Kolín. Za bezkonkurenční cenu vám vaše dosavadní parkety zrenovujeme nebo položíme nové.

Podlahy Kyncl Kolín

Podlahové krytiny za zajímavé ceny. Plovoucí podlahy, vinylové podlahy, PVC podlahy, pokládka parket i renovace parket nabízí v Kolíně a okolí Podlahy Kyncl Kolín.

Proč podlahy od nás

• Česká firma pro českého zákazníka
• Podlahy na klíč
• Individuální přístup
• Záruční a pozáruční servis
• Cenové nabídky a konzultace ZDARMA
• Zajímavé ceny

Rychlý kontakt

Emil Kyncl
Třída Krále Jiřího
Velim 269
Tel.: +420 608 965 695
Email: KYNCLEMIL@seznam.cz