Laky a oleje na dřevěné podlahy

Laky a oleje na dřevěné podlahy

Povrch dřevěných podlah je nutné chránit a udržovat tak, aby se za nějakou dobu v důsledku používání nezměnil jejich původní vzhled. Naše firma Podlahy Kyncl Kolín vám nabízí to nejlepší, a proto k ošetření povrchů dřevěných podlah používáme jen to nejlepší – oleje a laky na dřevěné podlahy BONA. Oleje a laky BONA mají společnou vlastnost - vysokou kvalitu a užitnou hodnotu. Tyto laky a oleje na dřevěné podlahy mají rovněž krátkou dobu schnutí, a co je neméně důležité, nemají nepříjemné výpary, zachovávají přirozené zbarvení dřeva a splňují přísná kritéria ochrany zdraví

Laky BONA

Na parketové a dřevěné podlahy patří k naprosté špičce, co se týče kvality i variability použití. Laky BONA jsou založeny na vodní bázi a chlubí se tak označením Ekologicky šetrný výrobek, což je v době, kdy je kladen maximální důraz na ochranu životního prostředí, velmi důležité. Dále se laky BONA vyznačují vysokou kvalitou v poměru ceny k užitné hodnotě.

Oleje BONA

Tradičním způsobem, jak dokonale ošetřit dřevěnou podlahu je i olejování. Napuštění dřevěné podlahy olejem BONA podlahu nejenom dostatečně chrání proti oděru, ale ta pak získá, při správné údržbě, naprosto úžasný přirozený matný vzhled. Použití olejů BONA se více hodí na tmavé dřevěné podlahy.

Ať už hledáte kvalitní barvu, lesk, odolnost proti uklouznutí nebo trvanlivost, firma Podlahy Kyncl Kolín vám poskytne kvalitní řešení povrchové úpravy pro dřevěné podlahy, a tím jsou OLEJE A LAKY BONA. Nezávazně nás kontaktujte!

Podlahy Kyncl Kolín

Podlahové krytiny za zajímavé ceny. Plovoucí podlahy, vinylové podlahy, PVC podlahy, pokládka parket i renovace parket nabízí v Kolíně a okolí Podlahy Kyncl Kolín.

Proč podlahy od nás

• Česká firma pro českého zákazníka
• Podlahy na klíč
• Individuální přístup
• Záruční a pozáruční servis
• Cenové nabídky a konzultace ZDARMA
• Zajímavé ceny

Rychlý kontakt

Emil Kyncl
Třída Krále Jiřího
Velim 269
Tel.: +420 608 965 695
Email: KYNCLEMIL@seznam.cz